Instalacje teletechniczne

Opublikowane 2012-02 | Instalacje teletechniczne

W naszej szerokiej ofercie znajdą państwo również usługi z zakresu budowy, konserwacji oraz modyfikacji instalacji teletechnicznych. I to nie tylko w domach rodzinnych, ale również na halach, budynkach wielofunkcyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej. W naszym zakresie leży projektowanie, instalowanie oraz konserwacja sieci teletechnicznych. Tworzymy również pomieszczenia w których zanajdują się serwery. W naszej ofercie znajduje się montaż instalacji:alarmowej, domofonicznej, videodomofoniznej, telewizyjnej, komputrowej, SAT, RTV.

Instalacje elektryczne

Opublikowane 2011-07 | Instalacje elektryczne

Możesz bez obaw powieżyć nam montaż sieci elektrycznych nie tylko w swoim domu ale również w innych budynkach. W zakres naszych usłuch wchodzi m.in.:okablowanie niskich i średnich prądów, okablowanie pod system włamaniowy, domofon, montaż i wykonanie rozdzielni oraz wykonanie pomiarów ochronnych. Możemy również zaprojektować i wykonać dla państwa oświetlenie zewnętrzne jak i wewnętrzne, rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe ora inne obiekty energetyczne. Przez wiele lat pracy nauczyliśmy się działać sprawnie również pod presją czasu więc bez problemu wykonamy powierzone nam zadanie w wyznaczonym terminie.

Inteligentny dom

Opublikowane 2011-01 | Inteligentny dom

Dzięki temu rozwiązaniu już nie będziesz musiał obawiać się, że zostawiłeś zapalone światło, lub woda od rana jest zimna. Inteligentny dom zrobi to za Ciebie- wraz z zachodem słońca opuści rolety, zapali światło i przygotuje dom na wieczór. Gdyby zdażyło się tak, że ktoś wkradnie się do domu, system sam automatycznie wezwie odpowiednie służby. Przechodząc przez korytaż czujnik wychwyci Twój ruch i zapali światło, a po chwili je zgasi. Światło w ogrodzie będzie świecić lub nie w zależności od Twoich potrzeb. Ogrzewanie przed snem obniży temperature, a rano ją zwiększy jednocześnie ogrzewając wodę na poranną toaletę. Inteligentny dom to inwestycja XXI w. która bez wątpienia z czasem się zwróci.

Systemy alarmowe

Opublikowane 2011-01 | Systemy alarmowe

Systemy alarmowe to nic innego jak zespół urządzeń dzięki któremu nastąpi wykrycie wtragnięcia na naszą posesję. Składają się one z centrali alarmowej, czujników oraz sygnalizatora. Systemy alarmowe które zakładamy są najnowocześniejsze na rynku Polskim. Stale śledzimy nowinki techniczne producentów takich systemów. Z biegiem lat technika poszła tak do przodu, że posiadamy bardzo duże możliwości ochrony Twojego domu. Bez problemu zaprojektujemy system dla Ciebie przyjazny.

Telewizja przemysłowa

Opublikowane 2011-01 | Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa otwiera nowe możliwości działania w Państwa firmie. Daje ona możliwość kontrolowania pracowników jak i klientów. Razem z Państwem dobierzemy odpowiedni sprzęt, a pomoże w tym nasza wykwalifikowana kadra. W swojej ofercie posiadamy rejestratory, kamery oraz obiektywy różnych producentów. Działamy na rynku od kilkunastu lat dlatego możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Pokażemy jak działają poszczególne kamery, na jakiej zasadzie i jak sprawnie je osługiwać. Dzięki temu będziemy mogli dobrać jak najlepszy system który sprawdzi się w warunkach Państwa firmy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przyczynimy się do współtworzenia sukcesu.

Galeria

Oferta

Specjalizujemy w zaawansowanych instalacjach teletechnicznych oraz elektrycznych. Nasza pozostała oferta składa się na:

Kontakt

Firma: Lensystem sp z o. o.
Adres: ul. Działyńskich 22, 63-000 Środa Wlkp.
Telephone: +48 602 724 944
E-mail: kontakt@lensystem.pl